Merck Sharp & Dohme İlaçları › VICTRELIS 200 mg 336 sert kapsül › KT › Saklanması

VICTRELIS 200 mg 336 sert kapsül Saklanması

Boceprevir }

Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar > Virüslere Karşı Direkt Etkili İlaçlar > Boceprevir Merck Sharp & Dohme İlaçları Ltd.Şti.(MSD) | Güncelleme : 9 November  2012

5.VICTRELIS'in saklanması

VICTRELIS’i çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız. VICTRELIS'i buzdolabında (2°C - 8°C) saklayınız VICTRELIS 30°C’nin altmda 3 aya kadar saklanabilir.

Orijinal kutusunda saklayınız.

Eğer üründe ve/veya ambalajında bozukluklar fark ederseniz VICTRELIS'i kullanmayınız.

İlaçlar atık su ya da evsel atık çöplerine atılmamalıdırlar. Eczacınıza ihtiyacınız olmayan ilaçlan nasıl imha edeceğinizi sorun. Bu tedbirler çevreyi korumaya yardımcı olacaktır.

Ruhsat sahibi:

Merck Sharp Dohme İlaçları Ltd. Şti.

Esentepe-İSTANBUL

Üretim yeri

MSD International GmbH (Singapore)

SİNGAPUR

Şizofrenlik Şizofrenlik  Şizofrenliğin psikiatrik teşhisi hakkında çok fazla anlaşmazlık vardır. Bu sayfadaki bilgiler, şizofrenliğin teşhisi, nedenleri ve tedavisi hakkındaki faklı teoriler hakkında bilgi verecektir.
Pankreas Kanseri Pankreas Kanseri  Pankreas karnın alt kısmında yatay şekilde bulunan bir organdır. Sindirime yardımcı olan enzimleri ve kan şekerini yönetmeye yardımcı olan hormonları vücuda dağıtmakla görevlidir.
Deri Kanseri Deri Kanseri Deri kanseri çok rastlanan bir hastalıktır. Üç ana türü bulunur ;genelde kemirici ülser olarak bilinen bazal hücreli karsinom, yassı hücreli karsinom ve kötü huylu tümör.
Mesane Kanseri Mesane Kanseri Mesane kanseri her zaman mukozada başlar. Erken safhalarda bu tabakada sınırlı kalır ve hücre içindeki karsinom olarak nitelendirilir.
Yüksek Tansiyon Yüksek Tansiyon Hipertansiyon sürekli anormal derecede yüksek olan kan basıncıdır. Tansiyon atardamarlarınızdaki kanın basıncıdır.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Merck Sharp & Dohme İlaçları Ltd.Şti.(MSD)
Geri Ödeme KoduA14089
Satış Fiyatı TL
Önceki Satış Fiyatı
Original / JenerikOriginal İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699636150566
Etkin Madde Boceprevir
ATC Kodu J05AE12
Birim Miktar 200
Birim Cinsi MG
Ambalaj Miktarı 336
Enfeksiyona Karşı Kullanılan (Antienfektif) İlaçlar > Virüslere Karşı Direkt Etkili İlaçlar > Boceprevir
İthal ( ref. ülke : Belcika ) ve Beşeri bir ilaçdır. 

İLAÇ FİYATLARIİlaç Fiyatları

VICTRELIS 200 mg 336 sert kapsül Barkodu