TÜRK İLAÇ REHBERİ beta

Türk İlaç Rehberi Kullanım Şartları

Bu sayfa, ilacrehberi.com web sitesinin Kullanım Şartları ve Koşullarını detaylandırmaktadır. ilacrehberi.com web sayfalarını kullanarak, aşağıdaki yazılı kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

1998 yılından günümüze kadar internet ortamında yayınına aralıksız devam eden Türk İlaç Rehberi olarak amacımız Türkiye piyasasında satılmakta olan ilaçlara ait tüm bilgilerin bulunabileceği en güvenilir ve en doğru kaynağı internet ortamında ücretsiz olarak kullanıcılarımıza sağlamaktır. Sağlık sektöründeki profesyoneller ,doktorlar,eczacılar ve tüketiciler hedef kutlanıcı kitlemizi oluşturmaktadır.

Biz İlaç Satışı Yapmıyoruz.Sitemize bu konuda gelen e-mailleri cevaplamamaktayız.

Türk İlaç Rehberinde Yer Alan İlaç Ve Diğer Bilgiler Türk İlaç Rehberi esasını teşkil eden ilaç firma ve onlara ait ilaçların tüm bilgileri direkt olarak ilgili firmaların ürün sorumlularından ve diğer basılı kaynaklardan sağlanmaktadır.

Soru Ve Öneriler Sizlerden gelecek her türlü soru ve önerileri 7/24 en kısa sürede cevaplamaktayız. Bizimle iletişim kurmak için lütfen aşağıdaki linli tıklayabilirsiniz.

Reklam Ve Sponsorluk Sitemiz kullanıcılar için tamamen ücretsizdir.Ancak sitemizin yayınının devamı amacı ile reklam ve sponsorluk çalışmaları yapmaktayız.Bu konuda ayrıca herhangi bir teklifiniz veya işbirliği önerilerinizi lütfen bizimle paylaşınız.