Gripin İlaçları › GRIPIN 4 kapsül › KUB › Kalitatif ve Kantitatif Bilesim

GRIPIN 4 kapsül Kalitatif ve Kantitatif Bilesim

Parasetamol + Kafein }

Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları
Gripin İlaç A.Ş. | 26 August  2011

1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

GRİPİN 250/15 mg kapsül2.   

2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde

Bir kapsül 250 mg parasetamol ve 15 mg kafein içerir.

Yardımcı maddeler

Laktoz (Sığır) 24 mg

Karmoizin (E122) 0,2079 mg

Tartrazin (E102) 0,1155 mg

Aşırı Alkol Kullanımı, Alkolizm Aşırı Alkol Kullanımı, Alkolizm Alkol bağımlılığı, alkol kullanımı ve alkol sorunları arasındaki farkı açıklamak güçtür. Örneğin, geçmişte alkol kullanmış olan bir kimsenin mutlaka alkol bağımlısı olması gerekmez. HIV ve Aids HIV ve Aids HIV, Human Immunodeficiency Virus’dür (İnsanlarda Bağışıklık Sistemini Bozan Virüsdür). Bu virüs AIDS hastalığına sebep olur.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Gripin İlaç A.Ş.
Satış Fiyatı 6.63 TL [ 26 Jul 2021 ]
Önceki Satış Fiyatı 6.63 TL [ 16 Jul 2021 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699612000083
Etkin Madde Parasetamol + Kafein
ATC Kodu N02BE51
Birim Miktar 250+15
Birim Cinsi MG
Ambalaj Miktarı 4
Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 
GRIPIN 4 kapsül Barkodu