Gripin İlaçları › GRIPIN 4 kapsül › Kısa Ürün Bilgisi

GRIPIN 4 kapsül Kısa Ürün Bilgisi

Parasetamol + Kafein }

Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları
Gripin İlaç A.Ş. | 30 July  2020

1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

GRİPİN 250/15 mg kapsül2.   

2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde

Bir kapsül 250 mg parasetamol ve 15 mg kafein içerir.

Yardımcı maddeler

Laktoz (Sığır) 24 mg

Karmoizin (E122) 0,2079 mg

Tartrazin (E102) 0,1155 mg


3.   FARMASÖTİK FORMU

Kapsül

Kırmızı/lacivert sert jelatin kapsül içinde beyaz toz


  • 4.   KLİNİK ÖZELLİKLER

4.1. Terapötik endikasyonlar

Hafif ve orta şiddetli ağrılar (baş ağrısı, migren, dismenore, boğaz ağrısı, kas-iskelet ağrıları, osteoartrite bağlı ağrılar) ve ateşin giderilmesinde endikedir.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Gripin İlaç A.Ş.
Satış Fiyatı 4.78 TL [ 30 Jul 2020 ]
Önceki Satış Fiyatı 4.78 TL [ 24 Jul 2020 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699612000083
Etkin Madde Parasetamol + Kafein
ATC Kodu N02BE51
Birim Miktar 250+15
Birim Cinsi MG
Ambalaj Miktarı 4
Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 
GRIPIN 4 kapsül Barkodu