İntendis İlaçları › TRAVOGEN 10mg/ml 20 ml sprey {İntendis} › KT › Nedir ve Ne İçin Kullanılır

TRAVOGEN 10mg/ml 20 ml sprey {İntendis} Nedir ve Ne İçin Kullanılır

Izokonazol }

Dermatolojik İlaçlar > Topikal Antifungaller > Izokonazol İntendis İlaç Ticaret Ltd. Şti | Güncelleme : 30 December  1899

2.TRAVOGEN nedir ve ne için kullanılır?

TRAVOGEN'in 1ml alkollü çözeltisi 10 mg izokonazol içerir. İzokonazol imidazol grubu olarak bilinen ve , derinin mantar tedavisinde haricen kullanılan ilaçların bir üyesidir.

TRAVOGEN deri üzerindeki mantarlara, mayalara, maya benzeri mantarlara (üst göğüs derisi ve kolların üst kısımlarında pullanma gösteren açık kahverengi lekelerle belirgin mantar enfeksiyonu nedeni organizmalar dahil) ve küflere ayrıca özellikle kasıklar, ayak parmak araları, koltuk ve meme altları ve testisler üzerinde ince kabuklaşma gösteren kırmızı veya kahverengi lekelerle belirgin deri hastalığına (eritrazma) sebep olan organizmalara karşı da etkilidir.

Mesane Kanseri Mesane Kanseri  Mesane kanseri her zaman mukozada başlar. Erken safhalarda bu tabakada sınırlı kalır ve hücre içindeki karsinom olarak nitelendirilir.
Travma Sonrası Bunalımı Travma Sonrası Bunalımı  Travmatik bir olay, günlük olağan olayların dışında olan ve kişiyi derinden rahatsız eden bir olaydır.Birçok olay böyle bir etki gösterebilir.
Şizofrenlik Şizofrenlik Şizofrenliğin psikiatrik teşhisi hakkında çok fazla anlaşmazlık vardır. Bu sayfadaki bilgiler, şizofrenliğin teşhisi, nedenleri ve tedavisi hakkındaki faklı teoriler hakkında bilgi verecektir.
Omurilik zedelenmeleri Omurilik zedelenmeleri Omurilik zedelenmesini takip eden birkaç gün içinde, hiçkimse hasarin ne kadar olacagini tahmin edemez. Buradaki sorun, omuriligin herhangi bir zedelenmesinden hemen sonra, bir omurilik sokunun olusmasidir.
Tiroid Kanseri Tiroid Kanseri En sık görülen tiroid kanseri türü olan papiller tiroid kanseri, tüm tiroid kanserlerinin yaklaşık %70'ini oluşturur.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

İntendis İlaç Ticaret Ltd. Şti
Geri Ödeme KoduA08009
Satış Fiyatı TL
Önceki Satış Fiyatı
Original / JenerikOriginal İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8697529510251
Etkin Madde Izokonazol
ATC Kodu D01AC05
Birim Miktar 10
Birim Cinsi MG/ML
Ambalaj Miktarı 20
Dermatolojik İlaçlar > Topikal Antifungaller > Izokonazol
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 

İLAÇ FİYATLARIİlaç Fiyatları

TRAVOGEN 10mg/ml 20 ml sprey {İntendis} Barkodu