Münir Şahin İlaçları › MIKONAFIN %1 15 gr krem › KT › Nedir ve Ne İçin Kullanılır

MIKONAFIN %1 15 gr krem Nedir ve Ne İçin Kullanılır

Terbinafin Hcl }

Dermatolojik İlaçlar > Topikal Antifungaller > Terbinafin hcl Münir Şahin İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. | Güncelleme : 30 December  1899

2.MIKONAFIN nedir ve ne için kullanılır?

MİKONAFİN kremin etkin maddesi terbinafin hidroklorürdür. MİKONAFİN Krem, mantar hastalıklarına karsı etkili bir ilaçtır. MİKONAFİN krem deri sorunlarına yol açan bazı mantarları öldürerek ya da üremelerini durdurarak etkili olan bir ilaçtır.

MİKONAFİN krem atlet ayağı hastalığı (Tinea pedis), kasık kasıntısı (Tinea kruris), saçkıran (Tinea korporis), isilik (Kandidiasis) ve Pityriazis versicolor gibi mantar enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır.

MİKONAFİN ağzı plastik kapakla kapatılmış, 15 g ve 30 g krem içeren alüminyum tüp içinde kullanıma sunulmaktadır.

Belsoğukluğu, Chlamydia ve Frengi Belsoğukluğu, Chlamydia ve Frengi  Belsoğukluğu, bakterilerin sebep olduğu bir enfeksiyondur. Cinsel ilişki yoluyla bulaşır ve dölyatağı boynunda, idrar yollarında, anüste, makatta ve boğazda enfeksyona sebep olabilir.
Astım Astım  Astımlı kişilerin akciğerlerindeki hava boruları (bronşlar) hassastır. Bu kişiler belirli tetikleyici faktörlere maruz kaldıklarında, hava boruları nefes almalarını güçleştirecek şekilde daralır.
İnme İnme İnme, beynin hasar görmesinin sonucudur. Bu hasar, beynin bir kısmındaki ya bir kanama ya da akut kan eksikliği nedeniyle o kısmın geçici ya da kalıcı olarak işlevini yapamamasına yol açar.
Omurilik zedelenmeleri Omurilik zedelenmeleri Omurilik zedelenmesini takip eden birkaç gün içinde, hiçkimse hasarin ne kadar olacagini tahmin edemez. Buradaki sorun, omuriligin herhangi bir zedelenmesinden hemen sonra, bir omurilik sokunun olusmasidir.
HIV ve Aids HIV ve Aids HIV, Human Immunodeficiency Virus’dür (İnsanlarda Bağışıklık Sistemini Bozan Virüsdür). Bu virüs AIDS hastalığına sebep olur.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Münir Şahin İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Geri Ödeme KoduA09107
Satış Fiyatı TL
Önceki Satış Fiyatı
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699523350024
Etkin Madde Terbinafin Hcl
ATC Kodu D01AE15
Birim Miktar 1
Birim Cinsi %
Ambalaj Miktarı 15
Dermatolojik İlaçlar > Topikal Antifungaller > Terbinafin hcl
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 

İLAÇ FİYATLARIİlaç Fiyatları

MIKONAFIN %1 15 gr krem Barkodu