› › › Nedir ve Ne İçin Kullanılır

MEGACE 160 mg 30 tablet Nedir ve Ne İçin Kullanılır

Megesterol Asetat }

Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar > Hormonlar > Megesterol Deva Holding A.Ş.

2.MEGACE nedir ve ne için kullanılır?

MEGACE 160 mg Tabletlerin her biri etkin madde olarak 160 mg megestrol asetat içeren, beyaz-beyazımsı renkte, oval, bikonveks, bir yüzü “160” baskılı diğer yüzü kırma çentikli,görünür bulaşma belirtisi kanıtı olmayan tabletler şeklindedir.

MEGACE 160 mg Tablet, 30 tabletlik formları ile kullanıma sunulmaktadır.

MEGACE progesteronlar olarak adlandırılan bir ilaç grubuna dahildir.

MEGACE, ilerlemiş meme kanserinin yatıştırıcı tedavisinde ve ayrıca kansere bağlı iştahsızlık ya da kilo kaybı tedavisinde kullanılır.

Astım Astım  Astımlı kişilerin akciğerlerindeki hava boruları (bronşlar) hassastır. Bu kişiler belirli tetikleyici faktörlere maruz kaldıklarında, hava boruları nefes almalarını güçleştirecek şekilde daralır.
Mesane Kanseri Mesane Kanseri  Mesane kanseri her zaman mukozada başlar. Erken safhalarda bu tabakada sınırlı kalır ve hücre içindeki karsinom olarak nitelendirilir.
Parkinson Hastalığı Parkinson  Hastalığı Hastalık ilk kez 1817 de İngiliz doktor James Parkinson tarafından tanımlanmış ve Dr. Parkinson hastalığı “sallayıcı felç” olarak kaleme almış.
Yüksek Tansiyon Yüksek Tansiyon Hipertansiyon sürekli anormal derecede yüksek olan kan basıncıdır. Tansiyon atardamarlarınızdaki kanın basıncıdır.
Deri Kanseri Deri Kanseri Deri kanseri çok rastlanan bir hastalıktır. Üç ana türü bulunur ;genelde kemirici ülser olarak bilinen bazal hücreli karsinom, yassı hücreli karsinom ve kötü huylu tümör.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Deva Holding A.Ş.
Geri Ödeme KoduA04884
Satış Fiyatı TL
Önceki Satış Fiyatı
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699726014006
Etkin Madde Megesterol Asetat
ATC Kodu L02AB01
Birim Miktar
Birim Cinsi
Ambalaj Miktarı
Antineoplastik ve İmmünomodülatör Ajanlar > Hormonlar > Megesterol
İthal ve Beşeri bir ilaçdır. 

İLAÇ FİYATLARIİlaç Fiyatları