DEXPASS 50/300 mg 20 film kaplı tablet Kalitatif ve Kantitatif Bilesim

Deksketoprofen Trometamol + Parasetamol }

Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları
Neutec İlaç San. Tic.A.Ş. | 28 March  2017

  • 1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

    DEXPASS 25 mg/300 mg film kaplı tablet

  • 2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

    Etkin madde

    Deksketoprofen trometamol 36,88 mg (25 mg deksketoprofene eşdeğer) Parasetamol 300 mg

    Yardımcı maddeler

    Lesitin (soya) (E322) 0,525 mg Yardımcı maddeler için 6.1'e bakınız.

  • Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır. Omurilik zedelenmeleri Omurilik zedelenmeleri Omurilik zedelenmesini takip eden birkaç gün içinde, hiçkimse hasarin ne kadar olacagini tahmin edemez. Buradaki sorun, omuriligin herhangi bir zedelenmesinden hemen sonra, bir omurilik sokunun olusmasidir.

    İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

    Neutec İlaç San. Tic.A.Ş.
    Geri Ödeme KoduA16825
    Satış Fiyatı 122.16 TL [ 3 May 2024 ]
    Önceki Satış Fiyatı 122.16 TL [ 26 Apr 2024 ]
    Original / JenerikJenerik İlaç
    Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
    Barkodu8680881099649
    Etkin Madde Deksketoprofen Trometamol + Parasetamol
    ATC Kodu N02BE51
    Birim Miktar 50+300
    Birim Cinsi MG
    Ambalaj Miktarı 20
    Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları
    Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 
    DEXPASS 50/300 mg 20 film kaplı tablet Barkodu