Mentis İlaçları DESNORM 2.5 mg 20 efervesan tablet KUBKalitatif ve Kantitatif Bilesim

DESNORM 2.5 mg 20 efervesan tablet Kalitatif ve Kantitatif Bilesim

Desloratadin }

Solunum Sistemi > Sistemik Antihistaminik İlaçlar > Desloratadin
Mentis İlaç San. Tic. Ltd. Şti | 30 December  1899

1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

DESNORM 2,5 mg efervesan tablet

2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Desloratadin 2,5 mg

Sodyum Bikarbonat (235,0 mg) Sorbitol (E 420) (22,5 mg) Aspartam (E 951) (15,0 mg) Asesülfam Potasyum (10,0 mg)

Sodyum, sorbitol, aspartam ve potasyum hakkında uyarı için ayrıca bölüm 4.4’e bakınız.

Yardımcı maddeler için 6.1.’e bakınız.

Yardımcı maddeler için 6.1.’e bakınız.

Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır. Sırt Ağrısı Sırt Ağrısı Sırt ağrısı birden bire ortaya çıkıp şiddetli (akut) olabilir veya zamanla gelişip daha uzun süreli sorunlara (kronik) neden olabilir.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Mentis İlaç San. Tic. Ltd. Şti
Satış Fiyatı 44.68 TL [ 22 Sep 2023 ]
Önceki Satış Fiyatı 44.68 TL [ 15 Sep 2023 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8697930020424
Etkin Madde Desloratadin
ATC Kodu R06AX27
Birim Miktar 2.5
Birim Cinsi MG
Ambalaj Miktarı 20
Solunum Sistemi > Sistemik Antihistaminik İlaçlar > Desloratadin
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 
DESNORM 2.5 mg 20 efervesan tablet Barkodu