Vitalis İlaçları › DAPOXIL 30/50 mg 18 film kaplı tablet › KT › Nedir ve Ne İçin Kullanılır

DAPOXIL 30/50 mg 18 film kaplı tablet Nedir ve Ne İçin Kullanılır

Dapoksetin + Sildenafil Sitrat }

Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları > DİĞER ÜROLOJİK ÜRÜNLER Vitalis İlaç San. Ve Tic. A.Ş | Güncelleme : 2 August  2016

2.DAPOXIL nedir ve ne için kullanılır?

 • DAPOXİL, dapoksetin ve sildenafil etkin maddelerini içeren turkuaz renkli, yuvarlak, bikonveks film kaplı tabletler şeklindedir.
 • DAPOXİL, 3, 6 veya 18 tabletlik PVC/PVDC Şeffaf/Alüminyum Folyo ambalaj içerisinde piyasaya sunulmaktadır.
 • DAPOXİL 18-64 yaşları arasındaki erkeklerde, sertleşme sorunu ve/veya eşleriyle cinsel ilişkisini etkileyecek şekilde sık görülen erken boşalma (prematür ejakülasyon) durumlarında kullanılan bir ilaçtır.
   • Sertleşme sorunu, bir erkekte cinsel aktivite için gerekli olan penis sertleşmesinin sağlanamaması veya sertliğin korunamaması durumudur.
   • Erken boşalma, çok az cinsel uyarılma ile erkek cinsel organı penisin, kadın cinsel organı vajinaya girmesinden hemen önce, girer girmez ya da girmesinden kısa bir süre sonra, henüz erkeğin gerçekleşmesini arzulamasından önce boşalmanın gerçekleşmesi şeklinde görülen yaygın bir cinsel işlev bozukluğudur.
   • DAPOXİL, etken madde olarak dapoksetin ve sildenafil içerir:
   • Dapoksetin bir seçici serotonin geri alım inhibitörü (SSRI)’dür ve “diğer ürolojik ilaçlar" olarak adlandırılan gruba dahil bir ilaçtır. Dapoksetin sizin boşalmanıza kadar geçen süreyi uzatır; boşalmayı kontrol edebilmenizi sağlar ve hızlı boşalmanızdan dolayı olan sıkıntılarınızı azaltır. Dapoksetin aynı zamanda sizin cinsel ilişkiden tatmin olmanızda da düzelme sağlar.
   • Sildenafil, fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri adı verilen bir ilaç grubuna dahildir. Penisteki kan damarlarının gevşemesine yardımcı olarak, cinsel uyarı sırasında kanın penise akımını sağlamak suretiyle etki gösterir.
   • Vajina içinde boşalma süresi iki dakikadan az olan hastalarda kullanılır.
   • Son 6 aydaki cinsel birleşme girişimlerinin çoğunda erken boşalma hikayesi olan hastalarda kullanılır.
   • DAPOXİL sadece cinsel yoldan uyarılmanız durumunda doğal yolla sertleşme (ereksiyon) oluşmasına yardım eder. DAPOXİL kadınların kullanımı için değildir.
   • Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük  Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır.
    Lösemi Kan Kanseri Lösemi Kan Kanseri  Lösemi, kan kanseridir ve vücudunun kan oluşturan dokularının hastalanması anlamına gelir. Birçok lösemi türü vardır; bazı lösemi türleri çocuklarda bazıları da yetişkinlerde sık görülür.
  Aşırı Alkol Kullanımı, Alkolizm Aşırı Alkol Kullanımı, Alkolizm Alkol bağımlılığı, alkol kullanımı ve alkol sorunları arasındaki farkı açıklamak güçtür. Örneğin, geçmişte alkol kullanmış olan bir kimsenin mutlaka alkol bağımlısı olması gerekmez.
  Depresyonu Anlamak Depresyonu Anlamak Depresyon farklı kişileri farklı biçimlerde etkiler. Duygusal veya fiziksel olmak üzere geniş alanda belirtilere sebep olabilir.Depresyona neler sebep olur?
  En Yaygın Alerji Türleri En Yaygın Alerji Türleri Bağışıklık sistemi, polen, arı zehiri veya evcil hayvan gibi yabancı bir maddeye veya çoğu insanda reaksiyona neden olmayan bir yiyeceğe tepki gösterdiğinde alerjiler meydana gelir.

  İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

  Vitalis İlaç San. Ve Tic. A.Ş
  Satış Fiyatı TL
  Önceki Satış Fiyatı
  Original / JenerikOriginal İlaç
  Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
  Barkodu8697929092654
  Etkin Madde Dapoksetin + Sildenafil Sitrat
  ATC Kodu G04BX
  Birim Miktar 30+50
  Birim Cinsi MG
  Ambalaj Miktarı 18
  Ürogenital Sistem ve Cinsiyet Hormonları > DİĞER ÜROLOJİK ÜRÜNLER
  Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 

  İLAÇ FİYATLARIİlaç Fiyatları

  DAPOXIL 30/50 mg 18 film kaplı tablet Barkodu