AVMIGRAN 325 mg 20 tablet Kısa Ürün Bilgisi

Parasetamol + Kafein + Ergotamin + Mekloksamin }

Sinir Sistemi > Migren İlaçları > Ergotamin tartarat + kafein
İbrahim Etem Ulagay İlaç Sanayi Türk A.Ş. | 7 February  2020

1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

AVMİGRAN

2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde

Her bir film kaplı tablet;

Ergotamin tartarat                 0,75 mg

Mekloksamin dihidrojen sitrat     20 mg

Kafein                         80 mg

Parasetamol                     325 mg

Yardımcı maddeler için 6.1.’e bakınız.


3.   FARMASÖTİK FORMU

Oral tablet

Kırmızı-kahverengi renkli, yuvarlak, bikonveks film kaplı tablet

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

İbrahim Etem Ulagay İlaç Sanayi Türk A.Ş.
Geri Ödeme KoduA01054
Satış Fiyatı 14.03 TL [ 7 Feb 2020 ]
Önceki Satış Fiyatı 14.03 TL [ 31 Jan 2020 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699508090020
Etkin Madde Parasetamol + Kafein + Ergotamin + Mekloksamin
ATC Kodu N02CA52
Birim Miktar 325
Birim Cinsi MG
Ambalaj Miktarı 20
Sinir Sistemi > Migren İlaçları > Ergotamin tartarat + kafein
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 
AVMIGRAN 325 mg 20 tablet Barkodu