Bilim İlaçları › APIREKS COLD&FLU 200 mg/30 mg 24 film kaplı tablet › Kullanma Talimatı

APIREKS COLD&FLU 200 mg/30 mg 24 film kaplı tablet Kullanma Talimatı

Ibuprofen + Pseudoephedrine Hcl }

Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları Bilim İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş. | Güncelleme : 12 April  2013

APİREKS COLD & FLU 200mg/30mg film kaplı tablet

Ağızdan alınır.

Etken Madde

Her bir tablet 200 mg ibuprofen ve 30 mg psödoefedrin hidroklorür içerir.

Yardımcı maddeler

Laktoz monohidrat, mısır nişastası, prejelatinize nişasta, hidroksipropil metil selüloz, kroskarmeloz sodyum, kolloidal silikon dioksit, magnezyum stearat, polivinil alkol hidrolize part., makrogol (PEG) toz, talk, titanyum dioksit, kinolin sarısı alüminyum Lake, FD&C Sarı #6 (El 10), sarı demir oksit, FD&C Mavi #2

Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir.

Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

• Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

• Bu ilaç kişisel olarak sizin için reçete edilmiştir, başkalarına vermeyiniz.

• Bu ilacın kullanımı sırasında, doktora veya hastaneye gittiğinizde doktorunuza bu ilacı kullandığınızı söyleyiniz.

• Bu talimatta yazılanlara aynen uyunuz. İlaç hakkında size önerilen dozun dışında yüksek veya düşük doz kullanmayınız.

Bu Kullanma Talimatında:

1. APIREKS COLD&FLU nedir ve ne için kullanılır?

2. APIREKS COLD&FLU’i kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler

3. APIREKS COLD&FLU nasıl kullanılır?

4. Olası yan etkiler nelerdir?

5. APIREKS COLD&FLU’in saklanması

Başlıkları yer almaktadır.

Travma Sonrası Bunalımı Travma Sonrası Bunalımı  Travmatik bir olay, günlük olağan olayların dışında olan ve kişiyi derinden rahatsız eden bir olaydır.Birçok olay böyle bir etki gösterebilir.
Doğum Sonrası Depresyonu Doğum Sonrası Depresyonu  Doğum sonrası depresyonu, doğumdan sonra her on kadından biri tarafından tecrübe edilen stresli bir durumdur.
Mesane Kanseri Mesane Kanseri Mesane kanseri her zaman mukozada başlar. Erken safhalarda bu tabakada sınırlı kalır ve hücre içindeki karsinom olarak nitelendirilir.
Sırt Ağrısı Sırt Ağrısı Sırt ağrısı birden bire ortaya çıkıp şiddetli (akut) olabilir veya zamanla gelişip daha uzun süreli sorunlara (kronik) neden olabilir.
Dış Gebelik Dış Gebelik Dış gebelik, her 100 gebelikten birini etkileyen, sık görülen ve ölüme sebep olabilecek bir durumdur. Bu, döllenen yumurta, rahimin dışına yerleşirse, oluşan bir durumdur. Gebelik ilerledikçe, ağrıya ve kanamalara sebep olur.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Bilim İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Geri Ödeme KoduA13951
Satış Fiyatı 23.17 TL [ 15 Oct 2021 ]
Önceki Satış Fiyatı 23.17 TL [ 8 Oct 2021 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699569091868
Etkin Madde Ibuprofen + Pseudoephedrine Hcl
ATC Kodu R05X
Birim Miktar 200+30
Birim Cinsi MG
Ambalaj Miktarı 24
Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 

İLAÇ FİYATLARIİlaç Fiyatları

APIREKS COLD&FLU 200 mg/30 mg 24 film kaplı tablet Barkodu
Tarihi İlaç Fiyatı
15 Oct 202123.17 TL
8 Oct 202123.17 TL
1 Oct 202123.17 TL
27 Sep 202123.17 TL
22 Sep 202123.17 TL
14 Sep 202123.17 TL
6 Sep 202123.17 TL
27 Aug 202123.17 TL
2021 / 2008 İlaç Fiyatları