Husnu Arsan İlaçları › A-FERIN SINUS 20 film tablet › Kullanma Talimatı

A-FERIN SINUS 20 film tablet Kullanma Talimatı

Parasetamol + Pseudoephedrine Hcl + Triprolin Hcl }

Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. | Güncelleme : 30 December  1899

A-FERİNSİNÜS 500/30/1,25 mg film kaplı tablet

Ağızdan alınır.

Etken Madde

Her film kaplı tablet 500 mg parasetamol, 30 mg psödoefedrin hidroklorür, 1,25 mg triprolidin hidroklorür içerir.

Yardımcı maddeler

Prejelatinize nişasta, povidon, krospovidon, stearik asit, magnezyum stearat, mikrokristalin selüloz, hidroksipropilmetil selüloz, titanyum dioksit, kinolin sarısı alüminyum lak, indigo karmin

Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir.

Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

• Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

• Bu ilaç kişisel olarak sizin için reçete edilmiştir, başkalarına vermeyiniz.

• Bu ilacın kullanımı sırasında, doktora veya hastaneye gittiğinizde doktorunuza bu ilacı kullandığınızı söyleyiniz.

• Bu talimatta yazılanlara aynen uyunuz. İlaç hakkında size önerilen dozun dışında yüksek veya düşük doz kullanmayınız.

Bu Kullanma Talimatında:

1. A-FERIN SINUS nedir ve ne için kullanılır?

2. A-FERIN SINUS’i kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler

3. A-FERIN SINUS nasıl kullanılır?

4. Olası yan etkiler nelerdir?

5. A-FERIN SINUS’in saklanması

Başlıkları yer almaktadır.

Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük  Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır.
Diyabet Hastalığı Diyabet Hastalığı  Diyabet, insülin hormonu ile ilgili problemlerden kaynaklanan bir hastalıktır.
Astım Astım Astımlı kişilerin akciğerlerindeki hava boruları (bronşlar) hassastır. Bu kişiler belirli tetikleyici faktörlere maruz kaldıklarında, hava boruları nefes almalarını güçleştirecek şekilde daralır.
Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır.
Parkinson Hastalığı Parkinson  Hastalığı Hastalık ilk kez 1817 de İngiliz doktor James Parkinson tarafından tanımlanmış ve Dr. Parkinson hastalığı “sallayıcı felç” olarak kaleme almış.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş.
Geri Ödeme KoduA00426
Satış Fiyatı 92.01 TL [ 4 Mar 2024 ]
Önceki Satış Fiyatı 92.01 TL [ 23 Feb 2024 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699570090119
Etkin Madde Parasetamol + Pseudoephedrine Hcl + Triprolin Hcl
ATC Kodu R05X
Birim Miktar
Birim Cinsi
Ambalaj Miktarı 20
Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 

İLAÇ FİYATLARIİlaç Fiyatları

A-FERIN SINUS 20 film tablet Barkodu
Tarihi İlaç Fiyatı
4 Mar 202492.01 TL
23 Feb 202492.01 TL
16 Feb 202492.01 TL
9 Feb 202492.01 TL
2 Feb 202492.01 TL
29 Jan 202492.01 TL
22 Jan 202492.01 TL
15 Jan 202492.01 TL
2024 / 2008 İlaç Fiyatları