› › › Kalitatif ve Kantitatif Bilesim

A-FERIN 300 mg 30 kapsül Kalitatif ve Kantitatif Bilesim

Parasetamol + Kafein + Kodein Fosfat }

Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. | 17 June  2019

1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

A-FERİN kapsül

2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde

Her kapsül;

Parasetamol    300 mg

Klorfeniramin maleat    2 mg

Kodein fosfat    10 mg

Yardımcı maddeler

Sodyum lauril sülfat    0.0770 mg

Tartrazin (E102)    0.0693 mg

Yardımcı maddeler için 6.1.’e bakınız.

Rahim Boyu ( Serviks ) Kanseri Rahim Boyu ( Serviks ) Kanseri Rahim boynu (serviks) kanseri 35 yaş altı kadınlarda görülen vakalarda meme kanserinden sonra ikinci sırayı alır.Serviks kanserinin gelişmesi yıllarca sürebilir. Aşırı Alkol Kullanımı, Alkolizm Aşırı Alkol Kullanımı, Alkolizm Alkol bağımlılığı, alkol kullanımı ve alkol sorunları arasındaki farkı açıklamak güçtür. Örneğin, geçmişte alkol kullanmış olan bir kimsenin mutlaka alkol bağımlısı olması gerekmez.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş.
Geri Ödeme KoduA00422
Satış Fiyatı 7.6 TL [ 17 Jun 2019 ]
Önceki Satış Fiyatı 7.6 TL [ 14 Jun 2019 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuTakibi Zorunlu Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699570150011
Etkin Madde Parasetamol + Kafein + Kodein Fosfat
ATC Kodu R05X
Birim Miktar 300
Birim Cinsi MG
Ambalaj Miktarı 30
Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 
A-FERIN 300 mg 30 kapsül Barkodu