A-FERIN 300 mg 30 kapsül Kısa Ürün Bilgisi

Parasetamol + Kafein + Kodein Fosfat }

Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. | 3 April  2020

1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

A-FERİN

2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde

Her kapsül;

Parasetamol              300 mg

Klorfeniramin maleat

Kodein fosfat

Yardımcı maddeler

Sodyum lauril sülfat        0.0770

Tartrazin (E102)           0.0693

Yardımcı maddeler için 6.1.’e bakınız.


  • 3.   FARMASÖTİK FORMU

Kapsül.

Gri-kırmızı renkli kapsül içinde homojen beyaz toz.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş.
Geri Ödeme KoduA00422
Satış Fiyatı 12.77 TL [ 3 Apr 2020 ]
Önceki Satış Fiyatı 12.77 TL [ 27 Mar 2020 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuKırmızı Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699570150011
Etkin Madde Parasetamol + Kafein + Kodein Fosfat
ATC Kodu R05X
Birim Miktar 300
Birim Cinsi MG
Ambalaj Miktarı 30
Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 
A-FERIN 300 mg 30 kapsül Barkodu