AFEBRYL 16 efervesan tablet Kısa Ürün Bilgisi

Asetilsalisilik Asit + Parasetamol + Vitamin C }

Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları
Galepharma Medikal Elektronik Tic. Ltd. Şti. | 18 May  2012

1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

AFEBRYL 300 mg / 300 mg / 200 mg Efervesan Tablet

2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde

Asetilsalisilik asit (aspirin)                              300 mg

Askorbik asit (vitamin C)                           300 mg

Parasetamol (asetaminofen)                         200 mg

Yardımcı maddeler

Sodyum bikarbonat                             1170 mg

Sorbitol

Laktoz monohidrat

Sodyum sakarin

bulunmaktadır.

Yardımcı maddeler için 6.1.’e bakınız.


3.   FARMASÖTİK FORMU

Efervesan tablet

Yuvarlak, beyaz renkli, ortası çentikli tabletler.


  • 4.   KLİNİK ÖZELLİKLER

4.1. Terapötik endikasyonlar

AFEBRYL, 16 yaş ve üstü adölesanlar ile erişkinlerde, soğuk algınlığı ve nezle ile ilişkili ağrı ve ateş durumunda endikedir.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Galepharma Medikal Elektronik Tic. Ltd. Şti.
Geri Ödeme KoduA00420
Satış Fiyatı 55.52 TL [ 23 Jan 2023 ]
Önceki Satış Fiyatı 55.52 TL [ 16 Jan 2023 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699671020015
Etkin Madde Asetilsalisilik Asit + Parasetamol + Vitamin C
ATC Kodu N02BE51
Birim Miktar 300+200+300
Birim Cinsi MG
Ambalaj Miktarı 16
Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları
İthal ve Beşeri bir ilaçdır. 
AFEBRYL 16 efervesan tablet Barkodu