Nobel İlaç İlaçları TYLOL PED. 120 mg/5ml 100 ml süspansiyon İP Formülü

TYLOL PED. 120 mg/5ml 100 ml süspansiyon Formülü

Nobel İlaç Sanayii ve Tic. Anomim Şirketi | Güncelleme :11 Mayıs  2026

Bir TYLOL Tablet, 500 mg Parasetamol içerir. Bir TYLOL PLUS Tablet, 500 mg Parasetamol ve 30 mg Kafein içerir.

Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük
Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır.
Kalp Krizi Kalp Krizi
Kalbe giden kan akışı durduğunda kalp krizi meydana gelir.

İLAÇ BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Nobel İlaç Sanayii ve Tic. Anomim Şirketi
Geri Ödeme KoduA08105
Satış Fiyatı87.36 TL [ 11 Mayıs 2026 ]
Önceki Satış Fiyatı87.36 TL [ 4 Mayıs 2026 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699540701205
Etkin Madde Parasetamol
ATC Kodu N02BE01
Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 

İLAÇ EŞDEĞERLERİ

Eşdeğer İlaç Adı Barkodu İlaç Fiyatı
A-FERIN 8699570150011 145.61TL
ALJIL 8699530010010
A-PER 8699651691211 959.27TL
Diğer Eşdeğer İlaçlar