Sanofi Aventis İlaçları › KONGEST FORTE 30 tablet › İP › Formülü

KONGEST FORTE 30 tablet Formülü

Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd.Şti | Güncelleme :7 Mart  2025

Her tablette, Parasetamol…………………………………………………..300 mg Fenilpropanolamin……………………………………… 25 mg Klorfeniramin………………………………………………… 2 mg

Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük
Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır.
Diyabet Hastalığı Diyabet Hastalığı
Diyabet, insülin hormonu ile ilgili problemlerden kaynaklanan bir hastalıktır.

İLAÇ BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd.Şti
Geri Ödeme KoduA04404
Satış Fiyatı113.62 TL [ 7 Mart 2025 ]
Önceki Satış Fiyatı113.62 TL [ 28 Şubat 2025 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699502013063
Etkin Madde Fenilefrin Hcl + Klorfeniramin Maleat + Parasetamol
ATC Kodu R05X
Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 

İLAÇ EŞDEĞERLERİ

Eşdeğer İlaç Adı Barkodu İlaç Fiyatı
AD-COLD 8681325090031
A-FERIN 8699570150011 145.61TL
ANTIBEKSIN 8698978570018 246.73TL
Diğer Eşdeğer İlaçlar