KATARIN pediatrik şurup 100 ml Formülü
Biofarma İlaç Sanayi Ltd. Şti. | Güncelleme :11 Mayıs 2026
Bir Kapsülde ; Parasetamol........................250 mg Oksolamin Sitrat.................100 mg Klorfeniramin Maleat..............2 mg Kapsül Boyası : Titandioksit ve İndigotin
![]() |
Diyabet Hastalığı Diyabet, insülin hormonu ile ilgili problemlerden kaynaklanan bir hastalıktır. |
![]() |
Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır. |
Biofarma İlaç Sanayi Ltd. Şti.
| Geri Ödeme Kodu | A04240 |
| Satış Fiyatı | 226.54 TL [ 11 Mayıs 2026 ] |
| Önceki Satış Fiyatı | 226.54 TL [ 4 Mayıs 2026 ] |
| Original / Jenerik | Jenerik İlaç |
| Reçete Durumu | Normal Reçeteli bir ilaçdır. |
| Barkodu | 8699578572211 |
| Etkin Madde | Klorfeniramin Maleat + Oksolamin Sitrat + Parasetamol |
| ATC Kodu | R05X |
| Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları |
| Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. |
İLAÇ EŞDEĞERLERİ
| Eşdeğer İlaç Adı | Barkodu | İlaç Fiyatı |
|---|---|---|
| ANTIBEKSIN | 8698978570018 | 246.73TL |
| APIREKS | 8699569091868 | 215.56TL |
| ASE-COLD | 8681911570015 | 152.62TL |
| Diğer Eşdeğer İlaçlar |

