GERALGINE-P 20 tablet { Biofarma } Kalitatif ve Kantitatif Bilesim
{ Parasetamol + Kafein }
Sinir Sistemi
>
NONNARKOTİK ANALJEZİKLER
>
Parasetamol Kombinasyonları
Biofarma İlaç Sanayi Ltd. Şti. | 31 May 2016
1. BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI
GERALGİNE2. KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM
Etkin madde
Bir tablet 500 mg parasetamol ve 30 mg kafein içerir.
Yardımcı maddeler
-
Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır.
Diyabet Hastalığı Diyabet, insülin hormonu ile ilgili problemlerden kaynaklanan bir hastalıktır.
İLAÇ EŞDEĞERLERİ
Eşdeğer İlaç Adı Barkodu İlaç Fiyatı AFEBRYL 8699671020015 113.62TL A-FERIN 8699570240026 ALJIL 8699530010010 ASEKET 8699591090112 99.54TL ATADOR 8680760010697 307.94TL Diğer Eşdeğer İlaçlar Grip, Soğuk Algınlığı ve Öksürük
Grip ve soğuk algınlığı (nezle) semptomları arasındaki farkı bilmek önemlidir. Soğuk algınlığı gripten daha hafif belirtiler gösteren bir solunum yolu hastalığıdır.Artrit
Artrit, oldukça yaygın bir hastalıktır ancak iyi anlaşılamamıştır. Aslında “artrit” tek bir hastalığın adı değildir; eklem ağrısı veya eklem hastalıklarını adlandırmanın gayri resmi yoludur.Kalp Krizi
Kalbe giden kan akışı durduğunda kalp krizi meydana gelir.
İLAÇ GENEL BİLGİLERİ
Biofarma İlaç Sanayi Ltd. Şti.
Geri Ödeme Kodu | A03379 |
Satış Fiyatı | 78.9 TL [ 7 May 2025 ] |
Önceki Satış Fiyatı | 78.9 TL [ 2 May 2025 ] |
Original / Jenerik | Jenerik İlaç |
Reçete Durumu | Normal Reçeteli bir ilaçdır. |
Barkodu | 8699578011260 |
Etkin Madde | Parasetamol + Kafein |
ATC Kodu | N02BE51 |
Birim Miktar | 500+30 |
Birim Cinsi | MG |
Ambalaj Miktarı | 20 |
Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları |
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. |
