GERALGINE-K 20 tablet { Biofarma } Kısa Ürün Bilgisi

Parasetamol + Kafein + Kodein Fosfat }

Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları
Biofarma İlaç Sanayi Ltd. Şti. | 15 November  2019

1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

GERALGİNE

2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde

Bir tablet 500 mg parasetamol, 30 mg kafein ve 10 mg kodein fosfat içerir.

Yardımcı maddeler


  • 3.   FARMASÖTİK FORMU

Tablet

Bir tarafı çentikli, diğer yüzü “Geralgine” yazılı beyaz, yuvarlak tablet

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Biofarma İlaç Sanayi Ltd. Şti.
Geri Ödeme KoduA03374
Satış Fiyatı 7.91 TL [ 15 Nov 2019 ]
Önceki Satış Fiyatı 7.91 TL [ 8 Nov 2019 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuKırmızı Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699578011253
Etkin Madde Parasetamol + Kafein + Kodein Fosfat
ATC Kodu N02BE51
Birim Miktar 500+30+10
Birim Cinsi MG
Ambalaj Miktarı 20
Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 
GERALGINE-K 20 tablet { Biofarma } Barkodu