A-FERIN PLUS pediatrik 100 ml şurup Kısa Ürün Bilgisi

Parasetamol + Chlorpheniramine Maleate + Pseudoephedrine Hcl }

Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. | 3 April  2020

1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

A-FERİN

2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde

Her 1 ölçekte (5 mL’de);

Parasetamol                    160 mg

Klorfeniramin maleat

Yardımcı maddeler

Sorbitol (E420)                  1000 mg

Gliserol                         1000

Propil parahidroksi benzoat (E216) 0,75 mg Metil parahidroksi benzoat (E218) 4,25 mg Sodyum sakarin dihidrat           9,35

Sodyum sitrat dihidrat                7

Sodyum klorür                   15

Karmeloz sodyum               16,5

Yardımcı maddeler için 6.1.’e bakınız.


  • 3.   FARMASÖTİK FORMU

Şurup

Açık kahverengi, berrak, nektarin kokulu çözelti

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş.
Geri Ödeme KoduA00425
Satış Fiyatı 9.15 TL [ 3 Apr 2020 ]
Önceki Satış Fiyatı 9.15 TL [ 27 Mar 2020 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699570570147
Etkin Madde Parasetamol + Chlorpheniramine Maleate + Pseudoephedrine Hcl
ATC Kodu R05X
Birim Miktar
Birim Cinsi
Ambalaj Miktarı 100
Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 
A-FERIN PLUS pediatrik 100 ml şurup Barkodu