İlaçları › A-FERIN HOT 10 poşet › Kısa Ürün Bilgisi

A-FERIN HOT 10 poşet Kısa Ürün Bilgisi

Parasetamol + Pseudoephedrine Hcl }

Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları
Yeni Firma [ Bilgileri Güncelleniyor ] | 30 December  1899

1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

A-FERİN

2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde

Parasetamol              500 mg

Psödoefedrin HCl         60 mg

Yardımcı maddeler

Aspartam (E951)          100 mg

Sorbitol (E420)            1900 mg

Sodyum sitrat dihidrat      150 mg

Kinolin sarısı lake              1,5 mg

Yardımcı maddeler için 6.1.’e bakınız.


  • 3.   FARMASÖTİK FORMU

Toz içeren poşet.

Açık sarı renkli akışkan granül, sulandırıldıktan sonra limon kokulu çözelti.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Yeni Firma [ Bilgileri Güncelleniyor ]
Satış Fiyatı 17.51 TL [ 24 Jun 2022 ]
Önceki Satış Fiyatı 17.51 TL [ 17 Jun 2022 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699570240026
Etkin Madde Parasetamol + Pseudoephedrine Hcl
ATC Kodu N02BE51
Birim Miktar
Birim Cinsi
Ambalaj Miktarı 10
Sinir Sistemi > NONNARKOTİK ANALJEZİKLER > Parasetamol Kombinasyonları
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 
A-FERIN HOT 10 poşet Barkodu