RASTEL 12.5 Mg Film tablet Kalitatif ve Kantitatif Bilesim

Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

RASTEL 25 mg film tablet

2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde

Deksketoprofen 12.5 mg

(12.5 mg deksketoprofen’e eşdeğer 18.45 mg deksketoprofen trometamol)

Sodyum Nişasta Glikolat 5.20 mg/tb

Yardımcı maddeler için 6.1.’e bakınız.

Yardımcı maddeler için 6.1.’e bakınız.