A-FERIN SINUS 20 film tablet Kısa Ürün Bilgisi

Parasetamol + Pseudoephedrine Hcl + Triprolin Hcl }

Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş. | 23 March  2020

1.   BEŞERİ TIBBİ ÜRÜNÜN ADI

A-FERİN SİNÜS 500/30/1,25 mg film kaplı tablet

2.   KALİTATİF VE KANTİTATİF BİLEŞİM

Etkin madde

Parasetamol               500 mg

Psödoefedrin hidroklorür   30 mg

Triprolidin hidroklorür      1,25 mg

Yardımcı maddeler

Yardımcı maddeler için 6.1.’e bakınız.


  • 3.   FARMASÖTİK FORMU

Film kaplı tablet

Sarımsı yeşil renkli, bir yüzü düz, diğer yüzü çentikli oblong film kaplı tablet

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Hüsnü Arsan İlaçları A.Ş.
Geri Ödeme KoduA00426
Satış Fiyatı 15.58 TL [ 23 Mar 2020 ]
Önceki Satış Fiyatı 15.58 TL [ 18 Mar 2020 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699570090119
Etkin Madde Parasetamol + Pseudoephedrine Hcl + Triprolin Hcl
ATC Kodu R05X
Birim Miktar
Birim Cinsi
Ambalaj Miktarı 20
Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 
A-FERIN SINUS 20 film tablet Barkodu