› › › Giriş

DROFLU COLD 20 tablet { 8699580010329 } Giriş

Ibuprofen + Psedoefedrin Hcl }

Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları Drogsan İlaçları Sanayi ve Tic. A.Ş. | Güncelleme : 27 May  2016

DROFLU COLD tablet Ağızdan alınır.

Etken Madde

Her bir tablet 200 mg ibuprofen ve 30 mg psödoefedrin hidroklorür içerir.

Yardımcı maddeler

Kalsiyum hidrojen fosfat anhidrat, mikrokristal selüloz, hipromelloz, kroskarmeloz sodyum, povidon, talk, magnezyum stearat

Bu ilacı kullanmaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice okuyunuz, çünkü sizin için önemli bilgiler içermektedir.

Bu kullanma talimatını saklayınız. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

• Eğer ilave sorularınız olursa, lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

• Bu ilaç kişisel olarak sizin için reçete edilmiştir, başkalarına vermeyiniz.

• Bu ilacın kullanımı sırasında, doktora veya hastaneye gittiğinizde doktorunuza bu ilacı kullandığınızı söyleyiniz.

• Bu talimatta yazılanlara aynen uyunuz. İlaç hakkında size önerilen dozun dışında yüksek veya düşük doz kullanmayınız.

Bu Kullanma Talimatında:

1. DROFLU COLD nedir ve ne için kullanılır?

2. DROFLU COLD’i kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekenler

3. DROFLU COLD nasıl kullanılır?

4. Olası yan etkiler nelerdir?

5. DROFLU COLD’in saklanması

Başlıkları yer almaktadır.

Parkinson Hastalığı Parkinson  Hastalığı  Hastalık ilk kez 1817 de İngiliz doktor James Parkinson tarafından tanımlanmış ve Dr. Parkinson hastalığı “sallayıcı felç” olarak kaleme almış.
Mesane Kanseri Mesane Kanseri  Mesane kanseri her zaman mukozada başlar. Erken safhalarda bu tabakada sınırlı kalır ve hücre içindeki karsinom olarak nitelendirilir.
Astım Astım Astımlı kişilerin akciğerlerindeki hava boruları (bronşlar) hassastır. Bu kişiler belirli tetikleyici faktörlere maruz kaldıklarında, hava boruları nefes almalarını güçleştirecek şekilde daralır.
Ağız Kanseri Ağız Kanseri Ağız kanserinin en yaygın türleri, dudak, dil, dişetidir. Nadiren yanak içi veya damak bölgelerini de içine alır.
Sırt Ağrısı Sırt Ağrısı Sırt ağrısı birden bire ortaya çıkıp şiddetli (akut) olabilir veya zamanla gelişip daha uzun süreli sorunlara (kronik) neden olabilir.

İLAÇ GENEL BİLGİLERİİlaç Bilgileri

Drogsan İlaçları Sanayi ve Tic. A.Ş.
Geri Ödeme KoduA14184
Satış Fiyatı5.1 TL [ 27 May 2016 ]
Önceki Satış Fiyatı5.1 TL [ 20 May 2016 ]
Original / JenerikJenerik İlaç
Reçete DurumuNormal Reçeteli bir ilaçdır.
Barkodu8699580010329
Etkin Madde Ibuprofen + Psedoefedrin Hcl
ATC Kodu R05X
Birim Miktar 200+30
Birim Cinsi MG
Ambalaj Miktarı 20
Solunum Sistemi > Diğer Soğuk Algınlığı Kombinasyonları
Yerli ve Beşeri bir ilaçdır. 

İLAÇ FİYATLARIİlaç Fiyatları

Tarihi İlaç Fiyatı
27 May 20165.10 TL
20 May 20165.10 TL
13 May 20165.10 TL
6 May 20165.10 TL
29 Apr 20165.10 TL
22 Apr 20165.10 TL
15 Apr 20165.10 TL
8 Apr 20165.10 TL
2016 / 2008 İlaç Fiyatları